Vidinis dydis-50*60cm ekrano rėmo tipas savarankiškai tempimo ekrano rėmo lengva valdyti aukštos kokybės nereikia strecter

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€59.14

€62.25

-4 %

Žymos:

Kolekcija-Produktas.news, Kolekcija-Produktas.news, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai

Produkto funkcija apima

1. 2015 tipas slef-tensioing ekrano rėmo gali pakeisti vertus Ekrano Neštuvų po Slef-tensioing rėmo nenaudokite jokių klijų ir kitų štabų.

2. Įtampa lygybės tarp krašto, kiekvieno krašto pagal užduotą ilgis 2-4 įtampos tašką, per ralio vienodai operacija visiškai norėdami įjungti ekrano įtampą ir reikalavimai.

3. mes galime naudoti rėmo dėti plokštelę ,spausdinti, tiesiog kaip ir naudojant tradicinį metalo arba medienos rėmas

4. Pakartotinai naudoti baigė šilkografija akių (pagrindinis nespalvoto), kadro reikia tik nustatyti ruožas apkaba, ir jis gali baigti tempimo ekrano akių. Ekrano rėmas yra su tradicinių ekrano rėmelis, kai mes imtis žemyn vieną.

5.ekrano rėmo kraštas gali būti tam, dydis, kokių rūšių skirtingo dydžio rėmo skersiniai gali būti sudarytos iš įvairių dydžių, ekrano rėmelis, gali prisitaikyti prie dydžio, įvairių modelių, skirtingų ekrano rėmo reikia; Savarankiškai tempimo ekrano rėmo montavimo ir naudojimo instrukcija

Prieš pradėdami diegti savaiminio įtempimo ekrano rėmo jums reikia patikrinti viską, ką turite, tokių kaip M3 ir M4 "Allen" raktas 4psc kampe pritaikyti ekrano rėmo apvadu standartinių atsarginių dalių yra aliuminio ekrano rėmo apvadu ekrano rėmo apvadu sandarinimo tranšėjos 2slider riešutų ir 2 atsarginių varžtais.

1. Pasirinkite tinkamą ekrano rėmo apvadai, pagal jūsų spausdinimo grafika. Tada prie ekrano rėmo. Prijunkite kitą kadrą apvadu su pritaikymas vietos ir tada nustatyti švelniai.

2. Kiekviena keturis teniso rėmo naudoja vientisą trasą, jungtį bus prijungtas prie keturių kampų, ir naudojant M4 "Allen" raktas bus prijungti viršuje tvirtinimo varžtą. Su vidinio kampo pritaikymas gabalus ir tada nustato varžtais iš vidinės atvykėlis pritaikyti vietų švelniai.

Ypatingos pastabos:

3. grynasis rėmo keturių įtampa kvanktelėti, kad net rėmo išpjovos sandariai viduje išorinio krašto U pakrantėje.

4. Dešinėje ekrano įdėti apie savaiminio įtempimo ekrano rėmo kraštai, iš pusėje pradėti ekrano plokštė bus ekraną butas spaudimą, pavyzdžiui, "groove", tada į ekrano pusę, butas ištiesinta taip pat spaudžiamas į griovelį. Tada šis metodas taip pat paspaudus ekrano abiejų ekrano pusių.

5. M3 vidinis Šešiakampis raktas prasidėjo krašto išorinis šešiakampis varžtai tolygiai priveržti, ekranas su vidinio rėmo išpjovos natūraliai juda pirmyn, įtampa ekraną, kad būtų galima pasiekti reikiamą įtampą versija ekrano .

6. įtampa ir tinklo yra baigtas, įtempimo sistema grynasis rėmas ir tradicinių net rėmo lygiai tas pats. photosensive Emulsija dangos & Poveikio

Jis turi tas pačias procedūras su tradicinių šilkografija vieta priėmimo procesą, nuo ekrano riebalų šalinimas, ekrano nuplauti ir išdžiovinti ir danga photosensitve emulsija(arba nepriliptų photosensive filmų)poveikio. spausdinimas ir ekrano valymo spausdinti

Jis turi tas pačias procedūras su tradicinių procesų, o spauda ar valymas po spausdinti procesą, pašalinti akių ekranas

Po valymo ekrano akių ir visiškai džiovinti, prašome atsitraukti ekrano akių nuo vieno kampo, tada gumos juosteles bus ištraukiau iš griovelių. Ekrano akių bus pašalintas palaipsniui.

ten

Modelio Numeris 11
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 4.0kg (8.82lb.)
Pakuotės Dydis 40cm x 40cm x 10cm (15.75in x 15.75in x 3.94in)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai