Nemokamas Pristatymas DSE5220 Generatorius, Auto Start Valdytojas Tiktų bet kuris Dyzelinis generatorius

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€139.99

€147.36

-5 %

Žymos:

generatorius, auto start valdytojas, generatorius, auto start, auto start generatorius, Pigūs generatorius, auto start valdytojas, Aukštos Kokybės generatorius, auto start, Kinija auto start generatorius Tiekėjų

Nemokamas Pristatymas DSE5220 Generatorius, Auto Start Valdytojas Tiktų bet kuris Dyzelinis generatorius

PASTABA: Ši kaina yra Kopijuoti D e e p Sea Generatorius Valdytojas

Generatorius, Auto Start Valdytojas DSE5220 Į DSE5220 yra Automatinis Maitinimo Gedimas Valdymo Modulis, skirtas kontroliuoti elektros (komunalinių paslaugų) tiekimo ir automatiškai paleisti ir sustabdyti dyzelino ir dujų generatoriniai agregatai, kad apima ne tik elektroninę varikliai.

Aptikus tinklo (utility) gedimo modulis automatiškai pradeda generuoti nustatyti. Kai elektros tinklo buvo atkurta modulio paveda suformuoti nustatyti sustoti. Modulis taip pat suteikia puikią variklio stebėjimo bei apsaugos funkcijas.

Modulis turi galimybę stebėti pagal greitį, greičio, nustatyti gedimą, avarinio stabdymo, žemas alyvos slėgis, aukšta variklio temperatūra, nepavyksta pradėti, nesugeba sustabdyti, pagal/per generatorius, v, nei dabartinė, pagal/per generatoriaus dažnį, low/high DC baterijos voltų, mažos kuro signalizacijos ir nuostolių greičio jutikliai signalas.

Modulis rodo gedimams dėl skystųjų KRISTALŲ ekranas ir per LED indikatoriai ant priekinio skydelio.

Modulis apima RS232 arba RS485 ryšio galimybės susieti su KOMPIUTERIU, siųsti SMS žinutes ir sąveikauja su naujų ir esamų pastatų valdymo sistemas. Generatorius, Auto Start Valdikliai yra nustatyta : 1) DSE5110, Auto Start Valdymo Modulis, su PC sąsaja 2) DSE5120 Auto elektros Tinklo Gedimo Kontrolės Modulis, su PC sąsaja 3) DSE5210 Auto Start Valdymo Modulis, su PC sąsaja 4) DSE5220 Auto elektros Tinklo Gedimo Kontrolės Modulis, su PC sąsaja 5) DSE701/ DSE702 Auto & Manual Start Valdymo Modulis 6) DSE704 Auto elektros Tinklo Gedimo Kontrolės Modulis 7) DSE720 Auto elektros Tinklo Gedimo Kontrolės Modulis 8) DSE501K Rankinis paleidimas Valdymo Modulis

Modelio Numeris DSE5220
Prekės Pavadinimas pietūs galia
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 20cm x 20cm x 8cm (7.87in x 7.87in x 3.15in)
Pakuotės Svoris 1.5kg (3.31lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai